Regulamin

Regulamin sklepu

Sklep internetowy działający pod adresem tradycjamiodu.pl (delej: "Sklep"), prowadzony jest przez Jacek Atroszko gospodarstwo pasieczne, Gozdowice 22, 74-505 Mieszkowice.

  1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Informacje na temat towarów Sklep zamieszcza na stronie tradycjamiodu.pl
  2. Zamówienia od Klientów są przyjmowane na stronie tradycjamiodu.pl. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mail z informacjami o szczgółach złożonego zamówienia.
  3. Produkty prezentowane w Sklepie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, są one natomiast zaproszeniem do złożenia oferty.
  4. W zamówieniu Klient dokonuje oznaczenia sposobu dostawy oraz adresu dostawy, wyboru sposobu płatności.
  5. Formy płatności dostępne w sklepie to przelew (płatność z góry) oraz pobranie (płatność przy odbiorze).
  6. W przypadku wybrania płatności przelewem, płatność powinna być wykonana na numer konta: 62 1140 2004 0000 3302 7667 3752, odbiorca: Jacek Atroszko, Gozdowice 22, 74-505 Mieszkowice. Płatności należy dokonać w terminie 3 dni od złożenia zamówienia.
  7. Sklep oferuje wysyłkę zamówionych towarów jedynie na adresy na terytorium Polski.
  8. Ponieważ gospodarstwo nie jest płatnikiem VAT sklep nie wystawia faktur VAT. Na prośbę kupującego może zostać wystawiony rachunek lub faktura. Prośbę taką prosimy zamieścić w komentarzu w trakcie składania zamówienia, lub przesłać mailowo niezwłocznie po złożeniu zamówienia.
  9. We sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeksu cywilnego i Ustawy o prawach konsumentów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl